RÄPINA VALLAVALITSUSE TEENUSKESKUSED

Räpina Vallavalitsus asub Põlva maakonnas Räpina vallas.

Räpina Vallavalitsuse postiaadress on: Kooli 1, Räpina linn, Räpina vald, Põlva maakond, sihtnumber 64504.

Räpina Vallavalitsusel on kaks teenuskeskust:

 

Veriora teenuskeskus asukohaga:

Räpina mnt 2, Veriora alevik, Räpina vald, Põlva maakond, sihtnumber 64232.

Eva Morel kantseleispetsialist 795 8333 eva.morel@rapina.ee

Mari Kolbakov sotsiaaltööspetsialist 795 8233; 522 6173 mari.kolbakov@rapina.ee

Taivo Kaldoja teedespetsialist 795 8448; 506 9661 taivo.kaldoja@rapina.ee

Piret Juhandi raamatupidaja-kassapidaja 795 8374 piret.juhandi@rapina.ee

Riho Laanoja haldusspetsialist  796 1185 riho.laanoja@rapina.ee

 

Meeksi teenuskeskus asukohaga:

Kesk 20, Mehikoorma alevik, Räpina vald, Põlva maakond, sihtnumber 62511

Ene Tammekun   kantseleispetsialist    7303431  ene.tammekun@rapina.ee

Astrid Laur    sotsiaaltööspetsialist   7303433   52 68 166    astrid.laur@rapina.ee

Raivo Põhjala       haldusspetsialist         51 17 104





© Veriora 2018 - Veriora.ee